3D Reyon Tasarımı

3D Tasarım İle Dekorasyondan Emin Olun

Market, şarküteri, manav veya pastane gibi birçok farklı işletme içerisinde reyon, raf, dolap, zemin ve dekorasyon tasarımları gerçekleştirilirken hayalinizden geçen ve bizim size sunmuş olduğumuz tasarımlar birbiriyle tam olarak örtüşmeyebilir ve daha farklı bir sonuç talep edebilirsiniz. Çok sağlam bir malzemeyle tasarım yapılmasını ve aynı zamanda kaliteli bir görünüm ortaya çıkmasını talep edebilirsiniz. Bu duruma eş olarak hazırlanan tasarımda yapılan uygulamanın gösterişli, göz alıcı ve estetik bir görünüşe sahip olmasını da isteyebilirsiniz. Tüm bunların yanında tüm müşterilerimizin istediği öncelikli noktalardan birisi de uygun fiyatlı hizmet verilmesidir. Bu nedenle dekorasyon uygulamaları gerçekleştirmeden önce firmamız 3D tasarım uygulamaları ile sonucun nasıl ortaya çıkacağını, renk ve görünüşün nasıl olacağını net olarak görebilmeniz için bilgisayar ortamında çalışmaktadır.

3D Tasarım İle Neler Yapılabilir?

Firmamız üzerinden market dekorasyonu veya mağaza dekorasyonu talep ettiğiniz de raf ve reyon uygulamaları gibi birçok farklı işlem yapılacaksa, öncelikle firmamız personelleri işyeriniz için keşif çalışması yapacaktır. Bu keşif çalışması sırasında net ölçüler alınacak, mekanın genişliği ve alanları belirlenecek ve bu alanlar içerisinde nasıl bir uygulama yapılması gerektiği ortaya çıkarılacaktır. Bu çalışmalara istinaden bilgisayar üzerinde 3D tasarım yapılması ile birlikte dekorasyon uygulamasının nasıl şekilleneceğini ortaya çıkacaktır. Daha sonrasında bu tasarım içerisinde istediğiniz renk değişiklikleri, ışıklandırma değişikliği, malzeme değişikliği ve boyut değişiklikleri talep edilebilir ve karşılıklı fikir alışverişi ile son tasarım elde edilebilir.

3D Tasarım Görüntülerinin Birebir Uygulanması

Firmamız keşif çalışması yapıp hayali çalışmaları bilgisayara aktarıp 3D tasarım yoluyla örneklendirme elde ettikten sonra onay vermeniz durumunda dekorasyon için üretimleri gerçekleştirir ve yerinde uygulama sağlar. Bu uygulama sağlanırken en önemli nokta, tasarım içerisinde gördüğünüz görsellerin, malzemenin ve boyutların birebir olarak uygulanmasıdır. Bu nedenle daha önceden görmüş olduğunuz malzemelerin kalitesini, sağlamlığını ve estetik sonuçlarını bildiğiniz için ve ödediğiniz fiyatların ne kadar uygun bir noktada olduğunu gördüğünüz için iç rahatlığı ile dekorasyon işlemi yaptırabilirsiniz. Bu şekilde avantajlı bir sonuç ortaya çıkan tasarımlarda her zaman ilk amaç müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.