Bakliyat Reyonları

Toz Ve Kirden Uzak Bakliyat Reyonları

Market gibi sürekli bir şekilde giriş çıkış yapılan ve kirlenme oranının yüksek olduğu işletmelerde birçok farklı reyon içerisinde satışa sunulan ürünlerin toz ve kirlilik etmenlerinden korunması gerekir. Özellikle gıda maddelerinin sağlıklı ve temiz bir şekilde satışa sunulması için düzenli bir şekilde reyonların kullanılması gerekir. Market içerisinde dekorasyon gerçekleştirilirken gösterişli, parlak, tertemiz ve sağlıklı bir görünüşe sahip olan dekorasyon elemanları kullanırken tercih edilen bakliyat reyonları içerisinde de aynı şekilde kaliteli bir özellik ortaya çıkarılması gerekir. Bu nedenle firmamız tarafından gerçekleştirilen bakliyat reyonları tasarımlarında ahşap malzeme kullanırken gıda ürününün net olarak görüneceği şekilde cam kasalar ve cam kapaklar da kullanılmaktadır. Bu sayede toz ve kirden arındırılmış temiz bir bakliyat sunumu yapılabilir.

Bakliyat Reyonları Nasıl Düzenlenmektedir?

Market veya şarküteri mağazaları içerisinde bakliyat satışı için ayrılmış olan bölümde kasalar ve bölümlendirmeler ile hazırlanmış bakliyat reyonları kullanılabilir. Bu reyonlar içerisinde ayrı ayrı kasalandırılmış, metal çerçeveli, cam kapaklı gözlerin içerisinde fasulye, nohut, mercimek, bulgur, pirinç, çay, baharatlar, çerezler, kuruyemişler ve şeker gibi birçok ürün bulundurulabilir. Tüm bu ürünlerin dış etkenlerden uzak tutulması, temiz bir şekilde sunulması ve net bir şekilde görülebilmesi için ahşabın camda birleşimi en avantajlı kullanımı oluşturmaktadır. Estetik bir görünüş oluşturan, hem sağlam bir şekilde yıllarca kullanılabilen hem de kaliteli bir sonuç ortaya çıkaran bu reyon tasarımları sayesinde gözle görülür bir kalite ortaya çıkarabilirsiniz.

Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatta Bakliyat Reyonları

Mağaza içerisinde bakliyat reyonları için özel bir tasarım gerçekleştirilirken ortaya çıkarılan sonucun kaliteli ve estetik bir görüntü oluşturması, sağlam bir kullanım sunması ve aynı zamanda uygun fiyatlı olması beklenmektedir. Bu nedenle firmamız gerçekleştirdiği uygulamalarda kaliteyi üst düzeye çıkaracak malzemelerin kullanımı ile birlikte estetik bir çizim sağlayarak gereken noktada bilgisayar tasarımları ile ön çalışma yapmakta ve bu hizmet için çok uygun rakamlarda ücret talep etmektedir. Firmamız tarafından birçok farklı işletmede uygulanmış olan renk tasarımlarını görebilir ve sizde istediğiniz malzeme ve renkte tasarım talep edebilirsiniz.