Kolon Kaplama

Dekorasyonu Tamamlamak İçin Kolon Kaplama

Market ve pastane gibi işletmeler içerisinde ürün sunumu yapılması için reyon ve raf sistemleri kullanırken duvar ve kolon kısımlarının çevreleri kullanılır ve bu kullanım sonrasında bazı bölgelerde boşluklar oluşabilir. Boşlukların ortaya çıktığı bu bölgelerde sadece duvar boyası ya da basit bir duvar kağıdı kullanarak dekorasyonda eksik ve kirli bir görünüm ortaya çıkarılması yerine çok daha doğru bir teknikle dekorasyon tamamlanabilir. Örneğin iki yanında reyon ve raf bulunan bir kolon için dekoratif bir tasarım uygulanması noktasında kolon kaplama işlemi yapılarak ahşap veya üç boyutlu bir görsel tasarımı sağlanabilir. Kolon üzerinde dijital ekranlar yer alabilir, raf ve askı sistemleri kurulabilir veya camlı bir süsleme ile estetik bir görüntü sağlanabilir.

Kolon Kaplama İçin Çok Farklı Örnekler

Firmamız birçok farklı işletme içerisinde dekorasyon uygulamaları gerçekleştirirken kolon kaplama işlemi için çok farklı tasarımlar uygulamaktadır. Bu uygulamalarda öncelikle estetik bir görüntü ve kalitenin elde edilmesi amaçlanmaktadır. Manav reyonlarında orta kısımda kalan veya reyonlar arasında bulunan kolonlar, reyon için kullanılan malzemeler ile eşdeğer bir şekilde kaplanabilir ve bütünleşik bir görünüm elde edilebilir. Market rafları arasında yer alan bir kolon, raflar için kullanılan malzemenin eşdeğeri bir malzeme ile kaplanıp estetik ve uyumlu bir görüntü sağlanabilir. Gazete, kitap veya farklı ürünlerin yerleştirilmesi için kolon etrafında raf sistemleri veya mutfak eşyaları için askı sistemleri kullanılabilir. İstenilen durumda mağazanın giriş bölümünde yer alan bir kolonda kaplama ile kasa ve danışma bankosu kurulabilir.

Uygun Fiyatı İle Sağlam Kolon Kaplama

Genellikle işletmeler tarafından dekorasyon için alınan hizmetlerin en yüksek kalitede olması ve sağlam bir kullanım oluşturması talep edilmektedir. Bu nedenle firmamızın kullandığı ekipmanlar ve malzemeler en yüksek sağlamlığı oluştururken, bu yüksek kalite için çok uygun bir fiyat talep edilmektedir. Bir market içerisinde destekleyici noktada bulunan ve etrafı boş kalan kolonların genel dekorasyon planına uygun şekilde kolon kaplama işlemi ile estetik ve sağlam bir hale getirilmesi sonrasında tam bir uyum elde edilebilir ve tüm hizmetler uygun bir fiyat ile elde edilebilir.