Manav Reyonları

Süpermarket Dekorasyonu İçin Manav Dizaynı

Süpermarket ve semt marketleri konumunda hizmet vermekte olan işletmeler genellikle birçok farklı bölüm ile birlikte kurulur, bu bölümler içerisinde manav reyonları da bulunmaktadır. Manav bölümü, meyve ve sebze ürünlerinin bir arada satışa sunulduğu belirli bir düzenle birlikte kategori halinde satış gerçekleştirilen bölümü ifade etmektedir. Bölüm içerisinde genellikle kullanılan tasarımlarda ahşap, cam, metal, paslanmaz çelik birleşimi görülürken, bölüm isimlendirmesi için büyük kutu harfler, ışıklandırma sistemi, gereken noktada sulama sistemi ve kolay temizlik için zemin kaplaması gibi birçok farklı ayrıntı bulunmaktadır. Firmamız tarafından sunulmakta olan sistemlerde farklı kullanım ve alanlara uygun bir şekilde aynalı, aynasız, orta, yeşillik tezgahları ve  özel tasarım manav reyonları da sunulmaktadır.

Sebze Ve Meyve Bölümleri Ayrılan Manav Reyonları

Genellikle marketler, süpermarketler, semt marketleri, alışveriş merkezleri, mahalle içi işletmeleri gibi birçok farklı noktada meyve ve sebze satışının düzenli ve temiz bir görünüm ile gerçekleştirilmesi için raf ve kasa sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemlerin bir arada bulunması ile birlikte gerçekleştirilen dekorasyon işlemi sonucunda manav reyonu ortaya çıkmaktadır. Reyon içerisinde sebzelerin satışı için patlıcan, patates, soğan, fasulye, bamya, kabak, domates, biber, salatalık ve diğer birçok sebzenin satışını sağlayabileceğiniz şekilde bölümler ayrı bir şekilde kurulmaktadır. Yine meyve satışı için elma, portakal, muz, mandalina, karpuz, üzüm, kivi, şeftali ve armut gibi birçok farklı meyveyi ayrı bölümler içerisinde satabilirsiniz.

Düzenli Ve Pratik Kullanımlı Manav Reyonu

Firmamız tarafından uygulaması gerçekleştirilen manav reyonları içerisinde her sebze ve meyve için camlı bariyerler ile ayrılmış iki veya üç kasalı ürünler bulunmaktadır. Farklı kullanım alanında belirli bir düzen elde edebilir, pratik bir şekilde ürünleri satış noktalarında düzenleyebilir, kolaylıkla depolama sağlayabilir ve kolay bir şekilde temizlik sağlayabilirsiniz. Bu uygulamada sağlanan ışıklandırma sayesinde pırıl pırıl ve tertemiz bir görütü elde edebilir, ahşabın vermiş olduğu sağlıklı görünüm sayesinde manav ürünlerinizi daha temiz ve elit bir sunum  sağlayabilirsiniz. Her alanda uygun ölçüler ile hazırlanan projeler sonrasında istediğiniz farklı bölümlerle standart şekilde uygulama yapılabilir.