Şarküteri Reyonları

Taze Gıda Satışı İçin Şarküteri Reyonları

Gündelik olarak taze bir şekilde süt, et veya bitkisel ürünler ve fermente ürünler gibi gıda ürünlerinin satışını sağlamak için marketler içerisinde ayrı bir bölüm oluşturulması gerekir. Bu bölüm için şarküteri reyonları kurulurken reyon içerisinde her zaman tazeliği koruyacak dolap ve soğutma sistemlerinin yer alması gerekir. Bu sistemlerin yalın bir şekilde kullanılması doğru bir görüntü oluşturmadığı için reyon düzenlemesinin yine özel bir tasarım ile estetik ve kaliteli bir görünüme kavuşturulması önemlidir. Örneğin, kullanılan bu alan içerisinde ahşap kaplama, cam süslemeler, metalik destekler ile daha estetik bir görüntü sağlanabilir. Ayrıca birçok dijital ve teknik malzeme kullanılarak daha fazla göz alıcı bir görüntü elde edilebilir.

Aydınlık Ve Temiz Şarküteri Reyonları

İşletme içerisinde et, süt, yumurta, et ürünleri, süt ürünleri, zeytinyağı ve taze gıda ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği şarküteri reyonları öncelikle aydınlık ve tertemiz bir görünüme sahip olmalıdır. Ürün sunumu yapılırken müşteriler ürünleri fesih bir şekilde görebilmeli ve kalitesini rahatlıkla tespit edebilmelidir. Bu nedenle uyguladığımız reyonlarda ışıklandırma sistemi ile birlikte parlaklığı artırıcı birçok farklı malzeme kullanılmaktadır. Yine sürekli bir şekilde mikroorganizma bulaşma riski bulunduğundan dolayı kolaylıkla temizliği sağlanacak, sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü bir reyon kurulumu sağlanmaktadır. Bu sayede sağlık riskleri oluşmadan ve kaliteli görünümü sürdürülebilir bir hale getirerek reyon dekorasyonu yapılmaktadır.

Şarküteri Reyonları İçin Ekonomik Avantajlar

Firmamız üzerinden istediğiniz tüm özellikleri gösteren, kaliteli, sağlam, estetik bir görünüşe sahip olan, kolay temizlenebilir, uygun alan kullanımı oluşturan ve uzun ömürlü şarküteri reyonları hizmeti aldığınız zaman öncelikle tasarım işlemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar destekli bir şekilde 3D uygulamalar ile tasarım yapıldıktan sonra bu tasarım size onaylatılır ve daha sonra uygulama yapılır. Bu nedenle yapılacak uygulama için ekonomik avantaj elde ederek uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, firmamız uygulama sonrasında ödeme noktasında da siz müşterilerimiz için rahatlık oluştururken, bu uygun fiyatlar için ödeme avantajları da sağlanmaktadır. Özellikle yeni kurulum gerçekleştirecek işletmelerde ekonomik olarak avantajlı bir hizmet verilmektedir.